Biz kimiz

Yapay Zeka, ileri veri analitiği, açık kaynak veritabanları ve mikroservis mimarisi gibi çağımızın en çok ilgi gören teknolojilerinin kurumların ihtiyaçlarına göre uyarlanması,  mevcutta kullanılan teknolojilere göre daha zor, maliyetli ve uzun süreçler içermektedir.

LocalUS, bu konu başlıkları çerçevesinde kolay uyarlanabilir ve ihtiyaçlara göre lokalize edilmiş çözümler sunma vizyonuyla yola çıkmış,  kendi ar-ge ürünlerini geliştirmeye ek olarak sektördeki diğer yenilikçi çözümlere de entegre olma hedefini benimseyen bir mühendislik firmasıdır.

Yazılım ürünlerinin tamamı lokal kaynaklar ile global rekabete hazır olacak şekilde tasarlanıp, kendi geliştirdiğimiz platform veya algoritmalar ile ‘Teknolojik Ar-ge’ olarak geliştirilmektedir.

Çözüm Ortaklarımız

IT Hizmetleri

LocalUs bünyesinde geliştirilen Ar-Ge çözümlerinin ve çözüm ortaklarımızın teknolojilerinin kurumlara özel ihtiyaçlar doğrultusunda lokalize edilebilmesi için ihtiyaç duyulacak veri tabanı sistemleri, büyük veri teknolojileri ve yapay zeka çözümleri konularında kurulum, uyarlama, bakım/destek ve danışmanlık hizmetleri de tarafımızdan sağlanmaktadır.

Büyük Veri0%
Makine Öğrenimi0%
Yapay Zeka0%
Veri Tabanı0%

Destek

İLETİŞİM BİLGİLERİNİZ